Muro-izol®
osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu

Awarie instalacji, nieostrożni sąsiedzi czy skutki nieprzewidywanej pogody.

Osuszanie po zalaniu to problem, z którym boryka się wielu właścicieli domów i mieszkań. Pozostawienie nadmiernej wilgoci może generować liczne problemy: grzyby, pleśń czy nieprzyjemne zapachy.

Szybkie działanie po zalaniu jest najważniejsze. Im dłużej wilgoć pozostaje w murach, tym większe spustoszenie może tam sprawić. Osuszanie po zalaniu prowadzone jest za pomocą osuszaczy kondensacyjnych, które są najbardziej wydajną technologią do usuwania tego typu zawilgoceń. Za pomocą suchego powietrza wilgoć nagromadzona w murach jest w naturalny sposób redukowana.

Koszty osuszania po zalaniu różnią się w zależności od powierzchni poddawanej osuszaniu. By móc określić ile kosztuje osuszanie po zalaniu niezbędne jest przeprowadzenie indywidualnej wyceny oraz oceny poziomu szkód. Każda przygotowywana przez nas wycena jest zależna od specyfiki przeprowadzanych prac. Po zalaniu niezbędna jest dezynfekcja. Dzięki ozonowaniu murów i ścian możemy w skuteczny sposób zapobiec namnażaniu się bakterii, grzybów i pleśni.

Dowiedz się więcej o Muro-izol®

Jak działa
osuszanie budynków

Realizacje
Muro-izolem®

Scroll to Top